Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Cílem poskytování integrované domácí péče, je zajistit péči všem lidem, kteří se ocitli v nepříznivé zdravotní a sociální situaci. I takto znevýhodnění lidé mohou zůstat s pomocí v domácím prostředí a nemusí zbytečně využívat zařízení ústavního typu. V podstatě je péče poskytovaná tomu, kdo ji potřebuje či o ni žádá.

 

Odlehčovací služby

Jsou to terénní, ambulantní nebo pobytové služby poskytované osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich sociálním prostředí, ale z důvodu odpočinku nebo dočasné nepřítomnosti pečující osoby, je třeba jim péči  zajistit jiným způsobem.

Naše organizace poskytuje jak terénní, tak pobytové odlehčovací služby. Tyto jsou poskytovány v prostorách Domu s pečovatelskou službou v Bílovicích nad Svitavou.

 

 

 

Odlehčovací služby
poskytované v zařízení poskytovatele
(8-16hod.)

              ubytování: 180Kč/den

                   strava:  150Kč/den

pečovatelské úkony: 100Kč/hod(dle potřeby)

Odlehčovací služby
poskytované v zařízení poskytovatele 24hod/denně
(u imobilních klientů nutná individuální ošetř.péče)

ubytování: 160Kč/den

strava:  140Kč/den

pečovatelské úkony: 100Kč/hod(dle potřeby)

(ošetřovatelské výkony dle individuální dohody)

Dovoz a odvoz do pobytového zařízení odlehčovacích služeb poskytovatele do 15 km

10Kč/km + 100Kč/hod